Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТТЯ РАЙОННОГО ЕТАПУ ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ О ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» З ВОЛЕЙБОЛУ

«Бажаю нашим учасникам взяти від шкільних ліг все, що дарує цей масштабний проєкт: спортивний досвід, нові можливості, емоції, нових друзів і суперників, які будуть стимулювати. А головне – перемог пліч-о-пліч, бо тільки разом ми переможемо», – побажала учасникам шкільних ліг перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Валентина НАЗАРЕНКО

10 найкращих команд Роменського району стали учасниками III (районного) етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу, який розпочався у спортивному залі Роменського фахового коледжу ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана».

Продовжити боротьбу між собою у поєдинках за право представляти наш район у ІV (обласному) етапі змагань зійшлися юні волейболісти з Андріяшівської, Коровинської, Липоводолинської, Недригайлівської, Роменської та Хмелівської територіальних громад (п’ять команд хлопців і чотири – дівчат).

Амбасадором ІІІ (районного) етапу змагань з волейболу проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» став заслужений тренер України з дзюдо Олександр БОГУШ.

Гасло змагань «Переможемо разом!» сьогодні актуальне як у спорті, так і у спільній боротьбі з ворогом. Тож хвилиною мовчання учасники та гості змагань вшанували Героїв російсько-української війни та висловили подяку військовим, які нині воюють з ворогом, за можливість провести змагання.

Хореографічною та мистецькою композицією учасників всеукраїнської шкільної ліги змагань з волейболу вітала команда з черліденгу Роменського ліцею № 1 ім. П.І.Калнишевського та представники комунального закладу «Роменський центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе» Роменської міської ради.

По завершенню змагань усіх переможців буде нагороджено кубками, медалями та дипломами.

ІІІ етап змагань «Пліч о пліч всеукраїнські шкільні ліги» триватиме до 3 травня і завершиться змаганнями з футзалу.