Веб-сторінки ліквідованих РДА

РОМЕНЩИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНОЇ АКЦІЇ «СТВОРЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ»

19 жовтня за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України, Роменська районна державна адміністрація разом з державним підприємством «Роменське лісове господарство» долучилися до загальнодержавної акції «Створюємо ліси разом» на території Вільшанської громади

Масштабне залісення розпочато відповідно до Указу Президента України від 7 червня 2021 року «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів». Документ передбачає висадження 1 млрд дерев та створення понад 1 млн га лісів по всій державі до 2023 року.

До акції долучився голова Роменської районної державної адміністрації Денис ВАЩЕНКО, голова Недригайлівської громади Костянтин ВОЛКОВ, працівники державного підприємства «Роменське лісове господарство», а також небайдужі мешканці громади.

Дана акція – масштабний привід, для покращення комунікації представників лісової галузі з суспільством, підвищення іміджу професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, покращення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

Державне підприємство «Роменське лісове господарство»запрошує усіх бажаючих приєднатися до створення лісів та зробити свій внесок в озеленення рідного краю.

Довідково:

На спеціальному сайті, який вже доступний за посиланням zelenakraina.gov.ua, кожна людина зможе відслідкувати хід висадки лісу по окремих регіонах. Крім того, будь-хто зможе долучитися до масштабної еко-ініціативи і висадити ліс. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на участь в акції «Створюємо ліси разом». Під час висадки лісівники безкоштовно нададуть садивний матеріал і проведуть майстер-класи по садінню лісу.