Веб-сторінки ліквідованих РДА

У РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «СТВОРЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ»

Реалізація екологічної ініціативи відбувається за підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства лісових ресурсів України, метою якої є масштабне озеленення планети та привернення уваги до найбільшої проблеми століття – глобальної зміни клімату

30 жовтня державне підприємство «Роменське лісове господарства» разом з небайдужими мешканцями Недригайлівщини взяли участь у загальнонаціональній толоці «Створюємо ліси разом», в рамках глобального проєкту Greening of the Planet.

У рамках акції «Greening of the Planet» буде висаджено один мільйон дерев за одну добу в різних куточках світу. Молоді дерева поглинають набагато більше вуглекислого газу та, відповідно, виділяють більше кисню. Навіть один мільйон висаджених дерев – це невеликий, але такий важливий внесок задля того, аби збільшити обсяги поглинання вуглекислого газу, який є рушієм глобального потепління.

Захід пройшов в Недригайлівському лісництві квартал 101 виділ 14. На площі 2,3 га силами 20 чоловік було висаджено 8213 саджанців дуба звичайного.

За матеріалами: https://www.facebook.com/romlis.com.ua/posts/1733598743510903