Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПЛАНОВУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ЯКА ПІДЛЯГАЄ ОЦІНЦІ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

09 квітня у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля оприлюднені звіт з оцінки впливу на довкілля, оголошено про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та інші документи щодо планової діяльності ТОВ «МХП-УРОЖАЙНА КРАЇНА»:

1.«Відновлення використання складу паливо-мастильних матеріалів зі встановленим резервуарним парком та організованим місцем видачі пального на території тракторної бригади ТОВ «МХП-УРОЖАЙНА КРАЇНА» за адресою Україна, Сумська область, Роменський район, с. Хоминці, вулиця Кооперативна, 20»;

2.«Відновлення використання складу паливо-мастильних матеріалів зі встановленим резервуарним парком та організованим місцем видачі пального на території тракторної бригади ТОВ «МХП-УРОЖАЙНА КРАЇНА» за адресою Україна, Сумська область, Роменський район, с. Пустовійтівка, 4-й провулок Центральної, 2-Д».

Усі зауваження і пропозиції громадськості до планової діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до Департаменту захисту довкілля та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації, Майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , (0542) 70-09-51, (0542) 70-09-55 до 13.05.2024 включно.

Повідомлення про планову діяльністьТОВ «МХП-УРОЖАЙНА КРАЇНА» с. Хоминці, яка підлягає оцінці впливу на довкілля додається.

Повідомлення про планову діяльністьТОВ «МХП-УРОЖАЙНА КРАЇНА» с. Пустовійтівка, яка підлягає оцінці впливу на довкілля додається.