Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ!

Сьогодні енергосистема України перебуває у дуже складному становищі: дефіцит електроенергії в країні спостерігається в різному розмірі щодня. Запроваджують графіки обмеження потужності для промислових споживачів електроенергії, а через надскладну ситуацію вже діють графіки відключень і для побутових споживачів. І як би дивно це не прозвучало – кожен із нас може допомогти у стабілізації української енергосистеми

Роменська районна державна адміністрація – районна військова адміністрація звертається до жителів району з проханням максимально економного та відповідального споживання електроенергії у вечірні пікові години (з 17:00 до 22:00)! Саме в цей час традиційно відбувається максимальне навантаження на енергосистему. І це може послугувати причиною позапланових відключень абонентів від електромережі.

Протягом цих п’яти вечірніх годин варто мінімізувати роботу електроприладів із високою потужністю. Поставте на паузу та не використовуйте одночасно: пральну машину, посудомийну машину, кондиціонер та обігрівач.

Економне споживання електроенергії допоможе енергетикам забезпечити надійне живлення для всіх споживачів. Також економія з боку споживачів убезпечить електростанції від надмірних навантажень, а відповідно і від подальших відключень та додаткових пошкоджень.

СПОЖИВАЙМО ВІДПОВІДАЛЬНО!