Веб-сторінки ліквідованих РДА

В РОМЕНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ 2021 РОКУ ТА ОБГОВОРИЛИ ПЛАНИ НА 2022 РІК

Сьогодні під головуванням голови Роменської райдержадміністрації Дениса ВАЩЕНКА відбулась нарада з головами територіальних громад під час якої розглянули ряд актуальних питань розвитку району

На нараді було заслухано голів громад щодо результатів проведеної роботи у 2021 році та основних цілей на 2022 рік.

«За підсумками проведеної роботи ми можемо впевнено констатувати – громади Роменщини та район вцілому розвиваються. Завдяки налагодженій та якісній взаємодії громад та райдержадміністрації протягом 2021 року було реалізовано 5 проектів в рамках урядової програми «Спроможна школа», ще 5 проектів у сфері соціально-економічного розвитку територій, покращено технічне оснащення закладів медицини, освіти,  реалізовано проекти «інтернет-субвенції» та багато іншого. На наступний рік маємо ще амбітніші плани», - зазначив очільник району.

В ході наради роглянуто наступні питання:

1. Використання коштів субвенцій з державного бюджету територіальними громадами Роменського району.

2. Виконання місцевих бюджетів за 2021 рік територіальними громадами Роменського району.

3. Про виконання заходів з розміщення підрозділу територіальної оборони району та забезпечення їх життєдіяльності.

4. Про стан протипожежного водопостачання та облаштування у населених пунктах під’їздів до природних вододжерел для забору води пожежно-рятувальними автомобілями.

В завершення наради було приділено увагу оновленому Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 249, яким визначено механізм надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг.

За результатами наради прийнято відповідні рішення та надано доручення профільним структурним підрозділам.