Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДЛЯ ВИРІШЕННЯ НОВИХ ЗАВДАНЬ ЗАКЛИКАЮ ВСІХ ДО ПЛІДНОЇ СПІВПРАЦІ, – ВАЛЕРІЙ БІЛОХА

З метою підбиття підсумків діяльності Роменської районної державної адміністрації за 2018 рік та визначення пріоритетів роботи і завдань на 2019 рік відбувся публічний звіт голови Роменської районної державної адміністрації Валерія БІЛОХИ

Представникам органів влади, засобів масової інформації, організацій роботодавців, професійних спілок, членам громадської ради голова райдержадміністрації презентував інформацію про виконані завдання, проведені заходи та підбив підсумки діяльності районної державної адміністрації у 2018 році, детально зупинившись на виконанні бюджету, соціальному захисті населення та на конкретних справах, що втілені в життя в галузях освіти, медицини, культури.

Насамкінець Валерій Білоха окреслив пріоритетні напрямки подальшої роботи та ключові завдання розвитку Роменського району на 2019 рік.

«Дякую усім, хто словами і справами підтримував районну державну адміністрацію. Попри позитивні результати роботи, залишаються ще проблеми у певних напрямках, які повинні вирішуватися спільно. Саме для вирішення нових завдань закликаю усіх до плідної співпраці», – підсумував доповідач.

По завершенню доповіді присутні мали можливість задати питання голові Роменської районної державної адміністрації.