Веб-сторінки ліквідованих РДА

У 2021 РОЦІ В РАМКАХ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» НА СУМЩИНІ УЖЕ ВІДРЕМОНТОВАНО 40 МІСЦЕВИХ ДОРІГ, ВУЛИЦЬ І ДОРІГ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Про це під час апаратної наради голові облдержадміністрації Дмитру ЖИВИЦЬКОМУ повідомив директор Департаменту розвитку інфраструктури Володимир ДУДЧЕНКО

За його словами, на виконання програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво» для ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Сумської області на 2021 рік було виділено коштів субвенції з державного бюджету в сумі 837,0 млн гривень та залишок не використаних коштів у 2020 році в сумі 18,8 млн гривень.

Станом на сьогодні із 87 об’єктів запланованих на 2021 рік, ремонтні роботи закінчено на 40 об’єктах. Відповідно до річного плану передбачено ремонт 89,53 кілометрів, відремонтовано 71,81 кілометрів (80,2%) автомобільних доріг, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах», – повідомив Володимир Дудченко.

Голова облдержадміністрації наголосив, що всі об’єкти «Великого будівництва» мають бути збудовані чи відремонтовані оперативно, але без втрати якості. Доручив відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації тримати це питання на контролі.