Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПІДГОТОВКА ПІДПРИЄМСТВ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ 2022/2023 РОКІВ

В умовах підготовки підприємств теплопостачання до опалювального періоду 2022/2023 років одним із проблемних питань, що потребує особливої уваги, є питання заборгованості споживачів за спожиті теплову енергію та відповідні комунальні послуги

Наразі оплата споживачів є основним джерелом надходжень підприємств житлово-комунального господарства, що дозволяє здійснювати цим підприємствам виплату заробітної плати працівникам, сплачувати за спожиті енергоносії, закупляти паливно-мастильні матеріали та засоби для знезараження та очистки питної води.

Погашення значного обсягу боргів населення за послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води до початку опалювального періоду 2022/2023 рр. є запорукою належного його проходження та виконання теплопостачальними підприємствами своїх зобов’язань, у тому числі в частині розрахунків за природний газ з постачальником.

Звертаємо особливу увагу мешканців Роменського району, які отримують монетизовані пільги та субсидії і при цьому мають борги за отримані послуги. Наголошуємо про необхідність використання державних виплат за їх цільовим призначенням.

Згідно з інформацією банківських установ та надавачів житлово-комунальних послуг громадяни можуть оплатити послуги за допомогою онлайн сервісів (через особисті кабінети, мобільні застосунки, платіжні системи: «Ощад24», «Приват24», «МоноБанк» та ін.).

Відповідальне ставлення кожного громадянина до своїх обов’язків та зобов’язань допоможе у цей складний для країни період пережити опалювальний сезон.

 

Відділ містобудування, архітектури, інфраструктури, екології та житлово-комунального господарства Роменської районної військової адміністрації