Веб-сторінки ліквідованих РДА

МИКОЛА СТРИЖКО: «СПІЛЬНІ ДІЇ – ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ СПІВПРАЦІ ВЛАДИ ТА ГРОМАДСЬКОСТІ»

За участю тимчасово виконуючого обов’язки голови Роменської районної державної адміністрації Інни НАУМОВОЇ, відбулось засідання громадської ради

Громадською радою проаналізовано стан національно-патріотичного виховання молоді Роменського району. Про це інформувала тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу освіти Роменської районної державної адміністрації Діана Товчигречка.

За її словами, національно-патріотичне виховання учнівської молоді визнано пріоритетним напрямом державної політики в Україні та є важливою складовою процесу виховання. З метою практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів у кінці кожного навчального року організовують і проводять навчально-польові збори, військово-спортивні свята, де юнаки та дівчата демонструють свої вміння, силу та спритність, витривалість та готовність стати на захист Вітчизни.

Розглянуто питання про стан виконання робіт з ремонту автомобільних доріг загального користування у Роменському районі.

«У 2020 році в дорожньому комплексі Роменського району виконано робіт на суму 17,8 млн. грн: експлуатаційне утримання державних автодоріг – 10,3 млн. грн, місцевих автодоріг – 6,4 млн. грн, – наголосила начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та захисту довкілля Олена Гребенюк. – Всього по замовнику Служба автомобільних доріг у Сумській області виконано робіт на суму 10,3 млн. грн, в тому числі по дрібному поточному ремонту автомобільних доріг – 1,3 млн. грн».

Під час засідання громадською радою опрацьовано питання про стан готовності галузей економіки та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років та впровадження заходів з енергозбереження в районі. Про це інформувала начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та захисту довкілля Олена Гребенюк.