Веб-сторінки ліквідованих РДА

ГРОМАДСЬКА РАДА ПРИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПІДБИЛА ПІДСУМКИ СВОЄЇ РОБОТИ

«Громадська рада, яка працювала протягом року, була відповідальною і разом із владою долучилася до вирішення актуальних питань життєдіяльності нашого району», – наголосив голова громадської ради при Роменській районній державній адміністрації Микола СТРИЖКО

За його словами, громадська рада налагодила плідну комунікацію з районною державною адміністрацією та мешканцями району. Представники громадської ради брали активну участь у заходах, приурочених державним святам, пам’ятним датам та скорботним дням в Україні, зустрічах з громадськістю з питань, що мають важливе суспільне значення і стосуються конституційних прав, свобод, інтересів і обов’язків громадян.

Під час засідання громадською радою опрацьовано питання про проєкт районного бюджету Роменського району на 2021 рік. Про це інформувала начальник відділу фінансового управління Роменської районної державної адміністрації Марина Анісімова.

Говорили також про стан пільгового перевезення окремих категорій громадян Роменського району.

«На здійснення компенсаційних виплат згідно Обласної програми за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції та інших категорій на 2020 рік затверджено кошти в сумі 442,0 тис. гривень, нараховано та профінансовано 193,1 тис. гривень. Укладено договори з 4 перевізниками, – зазначив начальник управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації Олександр Даценко. – За 2020 рік всього перевезено 515,43 тис. пасажирів, в тому числі 86,15 тис. пасажирів пільгової категорії».

Розглянуто питання про виконання плану заходів щодо запобігання корупції в 2020 році. «У 2020 році в райдержадміністрації реалізовано всі передбачені заходи щодо запобігання та протидії корупції, які спрямовані на ліквідацію причин та умов, що можуть призвести до корупційних правопорушень або правопорушень, пов’язаних із корупцією. У результаті, в діяльності райдержадміністрації усунені виявлені корупційні ризики, удосконалено організаційно-правову діяльність уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції, підвищено рівень стандартів доброчесності осіб, уповноважених на виконання функцій держави», – доповіла головний спеціаліст сектору з питань запобігання та виявлення корупції і правової роботи апарату Роменської районної державної адміністрації Валентина Назаренко.

Підсумовуючи засідання, голова громадської ради при Роменській районній державній адміністрації Микола Стрижко підбив підсумки роботи громадської ради за рік.

«Ми відкриті для спілкування та готові надати сприяння у межах компетенції у вирішенні того чи іншого питання, – зазначив Микола Стрижко.