Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЗАСІДАННЯ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ РОМЕНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

21 грудня в приміщенні Роменської районної державної адміністрації відбулось перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів з метою формування нового складу громадської ради при Роменській районній державній адміністрації

Відкриваючи засідання ініціативної групи, перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ зазначив, що громадська рада повинна формуватися на засадах відкритості та прозорості, стати ефективним дорадчим органом при підготовці найважливіших рішень з основних напрямів діяльності Роменської районної державної адміністрації.

Участь у роботі ініціативної групи взяли представники громадських організацій та представники Роменської районної державної адміністрації. На першому засіданні було обрано голову та секретаря ініціативної групи, визначено відповідальну особу за прийняття заяв від інститутів громадянського суспільства, обговорено текст повідомлення про формування нового складу громадської ради та вимоги до переліку необхідних документів для розміщення на веб-сайті Роменської районної державної адміністрації веб-порталу місцевих органів виконавчої влади Сумської області.

«У зв'язку з завершенням повноважень попередньої громадської ради при Роменській районній державній адміністрації виникла необхідність формування нової громадської ради. До ініціативної групи увійшло 6 чоловік, половина - від громадськості, половина - від Роменської районної державної адміністрації. Попереду процес підготовки та прийняття необхідних документів для проведення установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради», - зазначила завідувач сектору забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Роменської районної державної адміністрації Раїса ФЕДЬКО.

Під час засідання члени ініціативної групи також обговорили та прийняли рішення щодо механізму проведення установчих зборів та напрацювали алгоритм подальших спільних дій.