Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРОВЕДЕНО ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ПО ОБРАННЮ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ РОМЕНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

З вступним словом до присутніх звернувся голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради, перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ, який висловив подяку громадським організаціям за їх небайдужість до майбутнього Роменського району та сподівання на подальшу плідну співпрацю

Під час засідання було підведено підсумки прийому документів від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Роменській районній державній адміністрації.

Відповідними посадовими особами проводилась роз’яснювальна робота щодо правильного оформлення необхідних документів та їх своєчасного надання.

Наразі ініціативній групі необхідно буде провести аналіз документів, поданих від інститутів громадянського суспільства та розглянути питання відповідності поданих документів вимогам Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 (зі змінами).