Веб-сторінки ліквідованих РДА

ГРОМАДСЬКА РАДА ОБГОВОРИЛА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ РОМЕНЩИНИ

На черговому засіданні громадської ради при Роменській районній державній адміністрації йшлося про стан транспортного забезпечення населених пунктів Роменського району

«З початку року на приміських автобусних маршрутах Роменського району перевезено понад пів мільйона пасажирів», – повідомила начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Роменської районної державної адміністрації Алла ПСАРЬОВА.

За її словами, мережа приміських автобусних маршрутів, що не виходять за межі території Роменського району налічує 23 маршрути, які обслуговуються 12 приватними особами-підприємцями та комунальним підприємством «Архітектурно-планувальне підприємство» Роменської районної ради Сумської області.

Крім приміських автобусних маршрутів, населення району обслуговується маршрутами обласного підпорядкування: Суми – Глинськ, Суми – Великі Бубни, Суми – Артюхівка, Суми – Салогубівка, міжрайонним автобусним маршрутом Ромни – Гринівка та міжобласним  автобусним маршрутом Ромни – Талалаївка.

Визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування проводиться виключно на конкурсних засадах.

За 8 місяців 2019 року до Роменської районної державної адміністрації  з питань пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах Роменського району надійшло 1 звернення громадян.

«Районною державною адміністрацією і надалі будуть вживатись заходи для покращення транспортного сполучення населених пунктів Роменського району з районним центром, проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування державного та місцевого значення на території Роменського району», – запевнила Алла Псарьова.

Громадською радою також обговорено стан виконання Програми зайнятості населення Роменського району на 2018-2020 роки в частині створення нових робочих місць, стан виконання Програми економічного і соціального розвитку Роменського району та виконання бюджету району за перше півріччя 2019 року.

«Здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади – одне з основних завдань, над якими працює громадська рада при Роменській районній державній адміністрації», – підсумував голова громадської ради Микола СТРИЖКО

.