Веб-сторінки ліквідованих РДА

НІДЕРЛАНДСЬКІ ТА УКРАЇНСЬКІ ІНВЕСТОРИ ЗБУДУЮТЬ НА ЛЬВІВЩИНІ ЗАВОД ЗА 20 МЛН ДОЛАРІВ США

Нідерландські інвестори спільно з українською компанією збудують завод з виготовлення кормових добавок та тваринних жирів у місті Буськ Львівської області. Орієнтовна вартість будівництва – 20 мільйонів доларів США

Інвестором з Королівства Нідерландів стала компанія Mada Participations B.V. Будівництво заводу розпочнеться на початку лютого цього року. 

Новий комплекс включатиме чотири виробничі лінії, які перероблятимуть понад 220 тонн сировини на добу. Загальні потужності заводу дозволять щодня виготовляти близько 90 тонн готової продукції. Це буде перший завод у галузі, який перероблятиме сировину зовнішніх постачальників.

Підприємство буде повного циклу переробки та володітиме сертифікатом якості ISO 22 000 та HACCP, завдяки чому компанія зможе експортувати сертифіковану продукцію по всьому світу.
Нагадаємо, що 19 січня набув чинності Закон «Про безпечність та гігієну кормів». Тепер в Україні діють еквівалентні європейському законодавству норми. Очікується, що якісних кормів стане більше, а продукти тваринництва – безпечнішими.

За матеріалами Євроінтеграційного порталу:https://eu-ua.org/novyny/niderlandski-ta-ukrayinski-investory-zbuduyut-na-lvivshchyni-zavod-za-20-mln-dolariv-ssha.