Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: НА СУМЩИНІ АКТИВНО ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕМОНТ ДОРІГ

За інформацією Служби автомобільних робіт в Сумській області, продовжуються ремонтні роботи на одній з головних магістралей регіону – автомобільній дорозі Н-12 Суми – Полтава. Роботи проводяться на км 12+090 - км 67+120 (окремими ділянками)

Наразі, виконуються роботи з розпушення зношеного покриття, вирівнювання профілю дороги щебенево-піщаною сумішшю, влаштування основи зі щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом, та нижнього шару покриття з крупнозернистої асфальтобетонної суміші.

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» НА СУМЩИНІ: ПРОДОВЖУЄТЬСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ДОРОГИ Н-07 КИЇВ – СУМИ – ЮНАКІВКА

Головою Роменської районної державної адміністрації Денисом ВАЩЕНКО особисто контролюється хід виконання капітального ремонту дороги Н-07 на ділянці км 232+360 – 244+000

За інформацією Служби автомобільних доріг у Сумській області виконані роботи з фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття на ділянці 232+360-238+000 протяжністю 6 км, укладання органо-мінеральної суміші (СФОВ) протяжністю на ділянці 236+800 та влаштування шару з асфальто-бетонного крупнозернистого покриття на ділянці 232+360-235+800 протяжністю 3,44 км.

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» ОХОПИЛО ВЖЕ 23 ОБЛАСТІ І МАЙЖЕ 2 ТИСЯЧІ КМ ДОРІГ

Цього року ремонтні та будівельні роботи в рамках програми Президента України «Велике будівництво» охопили вже 1960 км доріг міжнародного та національного значення і 215 об’єктів, розташованих у 23 областях країни. Про це повідомив Укравтодор на своїй сторінці у Facebook

З поліпшенням погодних умов на дороги всіх областей України, крім Чернівецької, змогла вийти важка техніка. На державних автошляхах триває вирубка порослі, очищення узбіч, фрезерування. В окремих областях, де дозволяють погодні умови, стартувало влаштування асфальтобетонного покриття. Загальна протяжність об’єктів, на яких ведуться роботи, становить 1960 км.

МЕТА «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» – ВІДНОВИТИ УСІ 20 ТИС. КМ ДЕРЖАВНИХ ДОРІГ ДО 2023 РОКУ

Успіх «Великого будівництва» 2020 року дозволяє говорити про те, що до кінця 2023 року цілком можливо відновити всю мережу загальнодержавних доріг України загальною протяжністю понад 20 000 км. Про це в ефірі одного з українських телеканалів сказав заступник голови Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило ТИМОШЕНКО

«Коли ми говорили про плани 2020 року, то на початку всі сміялися і говорили: «Та що ви таке говорите? 4000 кілометрів доріг? Та такого не буде!», – нагадав Кирило Тимошенко.

Еще статьи...

  1. АВТОВИРОБНИКІВ ТА ПЕРЕВІЗНИКІВ ЗАОХОЧУВАТИМУТЬ ДО ПІДВИЩЕННЯ ДОСТУПНОСТІ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ
  2. УВАГА! НА СУМЩИНІ БУДЕ ОБМЕЖЕНО РУХ ВЕЛИКОГАБАРИТНОГО ТРАНСПОРТУ
  3. У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНИЙ СЕЗОН – 2021
  4. НА ЧЕРГОВОМУ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ ОБГОВОРИЛИ КОМПЛЕКС ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ НА ПАСАЖИРСЬКОМУ АВТОМОБІЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ «STOP! ЗАЛІЗНИЧНИЙ ПЕРЕЇЗД»
  5. НА СУМЩИНІ ПІДВИЩИЛИСЬ ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ГАБАРИТНО-ВАГОВОГО КОНТРОЛЮ
  6. В МЕЖАХ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 83,7 КМ ДОРІГ БУЛА ЗДІЙСНЕНА ПОВЕРХНЕВА ОБРОБКА
  7. З 1 ЛИСТОПАДА НАБУЛИ ЧИННОСТІ НОВІ СТАНДАРТИ ДОРОЖНЬОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ, ЯКІ ЗМУСЯТЬ ВОДІЇВ ЇЗДИТИ ПОВІЛЬНІШЕ
  8. ЗА ПІДСУМКАМИ МИНУЛОГО ТИЖНЯ СУМЩИНА ПІДВИЩИЛА ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ГАБАРИТНО-ВАГОВОГО КОНТРОЛЮ
  9. ДО УВАГИ ВОДІЇВ СУМЩИНИ! ПЕРЕКРИТО РУХ НА ДОРОЗІ Н-07 КИЇВ – СУМИ – ЮНАКІВКА БІЛЯ ПРИЛУК
  10. НА СУМЩИНІ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» РЕМОНТУЮТЬ ДОРОГУ БАТУРИН − КОНОТОП − СУМИ