Веб-сторінки ліквідованих РДА

В РОМЕНСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЬ НАРАДА З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТНОГО СПОЛУЧЕННЯ

26 серпня заступником голови Роменської районної державної адміністрації Валентиною НАЗАРЕНКО проведено нараду щодо проблемних питань транспортної доступності сільських населених пунктів до адміністративних центрів громад та найближчих міст, створення нового маршруту та формування маршрутної мережі

У нараді взяли участь представники Липоводолинської та Андріяшівської територіальних громад, а також перевізники, які здійснюють пасажирські перевезення в межах району. 

Під час наради обговорювались питання розвитку маршрутної мережі, зокрема перспективи створення нових маршрутів в межах Роменського району.

З метою вивчення попиту населення на пасажирські перевезення приміських автобусних маршрутах загального користування більш детальніше проаналізували механізм організації підготовки до відкриття автобусних маршрутів загального користування та обстеження пасажиропотоків, відповідно до наказу Міністерства інфраструктури України від 15.07.2013 № 480 «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом».

Голова Андріяшівської територіальної громади Інна ДИБЧИНСЬКА розповіла про ініціативу громади щодо створення нових маршрутів: «Хоминці-Андріяшівка», «Анастасівка – Андріяшівка».

«Реалізація даної ініціативи забезпечить вирішення нагальної проблеми – відсутності фактичної можливості довезення до адмінцентру громади жителів цих відділених сіл. Тому ми готові до тісної співпраці з перевізниками, райдержадміністрацією в даному напрямку», - зазначила Інна ДИБЧИНСЬКА.

Секретар Липоводолинської територіальної громади Ростислав САВЧЕНКО зазначив, що проблем доїзду з смт. Липової Долини у місто Ромни наразі немає, оскільки через Липову Долину курсує багато проміжних маршрутів: Суми –Лучка, Ромни-Харків, Ромни-Лебедин та Суми-Липова Долина.

«Важливим  маршрутом для жителів Липоводолинської громади є рейс «Семенівка-Ромни», який охоплює більшу половину громади. Проте перевезення за данним маршрутом з ініціативи перевізника в період карантину було тимчасово призупинено», - повідомив Ростислав САВЧЕНКО.

Перевізник маршруту «Семенівка-Ромни» запевнив, що у вересні поточного року, якщо не погіршиться епідеміологічна ситуація, рух по даному маршруту буде відновлено.

Таким чинном, учасниками наради було обговорено всі спірні питання, які виникають у організаторів перевезень та у перевізників під час здійснення перевезень по території району та домовились здійснювати оперативну комунікацію по кожному окремому випадку.

«Наша домовленість про комунікацію та тісну співпрацю в напрямку створення комфортної транспортної мережі в районі вподальшому надасть можливість миттєво усувати проблемні випадки», - зазначила в підсумок наради Валентина НАЗАРЕНКО.