Веб-сторінки ліквідованих РДА

СУМЩИНА НА ШЛЯХУ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

За словами координатора «ProZorro» Христини Гуцалової, з 1 серпня 2016 року до системи електронних закупівель мають долучитися абсолютно всі державні замовники

Проектний менеджер реформи держзакупівель при Національній раді реформ за сприяння облдержадміністрації та обласного громадського об'єднання «Клуб «Шанс» провела на Сумщині семінар «ProZorro» для розпорядників бюджетних коштів усіх рівнів – представників районів, міст, структурних підрозділів та комунальних закладів. Всього семінар відвідали понад 300 осіб.

Христина Гуцалова наголосила, що з 1 квітня цього року у систему онлайн-закупівель перейшли центральні органи виконавчої влади та замовники, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, а з 1 серпня до системи електронних закупівель мають долучитися абсолютно всі державні замовники.

На сьогодні в Сумській області оголошено 330 тендерів на суму понад 9 мільйонів гривень, у тому числі за квітень відповідно 42 на 1,3 мільйона гривень.

Координатор проекту заслухала пропозиції від користувачів нашої області, які вже здійснювали закупівлі через систему «ProZorro», та відповіла на численні запитання учасників зустрічі. Координатор проекту також надала загальну інформацію про роботу системи, роз’яснила практичні аспекти роботи з нею.

Ознайомитись детально із системою електронних державних закупівель можна на порталі: http://prozorro.org/