Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВІДКРИТТЯ СВІТОВОГО РИНКУ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ КОМПАНІЙ - ОДИН З НАПРЯМКІВ РЕФОРМИ ДЕРЖЗАКУПІВЕЛЬ

Після офіційного приєднання України до Угоди Світової організації торгівлі GPA, яке завершилося в травні 2016 року, українські компанії отримали право брати участь у державних закупівлях 46 країн-учасниць угоди GPA

Угода GPA поширює головний принцип СОТ - рівний доступ до ринків - на сферу державних закупівель. Іноземці матимуть повний доступ до українських державних тендерів так само, як українці - до закордонних. Мінекономрозвитку розпочало пілотний проект з підтримки українських компаній, які вперше планують взяти участь у закордонному тендері.

Для того, щоб допомогти бізнесу скористатися новими можливостями, було створено Офіс GPA, який підтримує та консультує українських експортерів з питань участі в публічних закупівлях країн GPA та імпортерів з країн-учасниць GPA щодо їх участі в публічних закупівлях в Україні, а також надає допомогу у вирішенні спірних питань при порушенні країнами умов GPA.

Результати пілотного проекту лягатимуть в основу детальних інструкцій та рекомендації для тих українських компаній. які розглядають можливість брати участь у держзакупівлях за кордоном.

Подати заявку на участь у пілотному проекті можна за посиланням: http://goo.gl/forms/kf2B2v4RTx.

Ключові документи для участі в проекті:  https://goo.gl/f20loL

Детальніше про Угоду СОТ про державні закупівлі: http://bit.ly/1SSkW8P

Детальніше про Офіс GPA і ініціативу GPAinUA можна знайти за посиланням: https://prozorro.gov.ua/ua/postachalniku.

Результати пілотного проекту лягатимуть в основу детальних інструкцій та рекомендації для тих українських компаній. які розглядають можливість брати участь у держзакупівлях за кордоном.

За більш детальною інформацією з метою участі у програмі звертатися в управління економічного розвитку, торгівлі та організації діяльності центру надання адміністративних послуг Роменської районної державної адміністрації за тел. 2-34-70.