Веб-сторінки ліквідованих РДА

СТАРТУЄ ТИЖДЕНЬ ДОБРОЧЕСНОСТІ В ШКОЛАХ РОМЕНЩИНИ

З метою поширення серед дітей та молоді нульової толерантності до корупції та з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби з корупцією заступником голови Роменської районної державної адміністрації Валентиною НАЗАРЕНКО проведено онлайн-нараду з керівниками відділів освіти об’єднаних територіальних громад Роменського району

 «Просвітницькі заходи антикорупційного спрямування з учнями сприятимуть формуванню у підростаючого покоління негативного ставлення до корупції, що є запорукою розбудови демократичної держави та майбутнього», – зазначила Валентина НАЗАРЕНКО.

Також, заступник наголосила, що педагоги мають своїм прикладом показувати школярам як бути доброчесним та чому це так важливо для кожного громадянина. Громади підтримали ініціативу провести у період з 09 грудня по 15 грудня Тиждень доброчесності. Протягом цього тижня в школах Роменського району проходитимуть різні активності, виховні уроки, ігри, квести, присвячені відповідній тематиці.

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Роменської районної державної адміністрації Яна ДИБЧЕНКО зазначила, що необхідним є розуміння учнями поняття доброчесності, оскільки формування особистості та її майбутнього починається ще з дитинства. Уповноваженою особою закладам освіти запропоновано за результатами проведення просвітницьких заходів з учнями долучитися до флешмобу з хеш-тегом «#Доброчесність – це».