Веб-сторінки ліквідованих РДА

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Запрошуємо представників громадськості та експертів залучитися до оцінювання корупційних ризиків у діяльності Роменської районної державної адміністрації

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», на виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації–начальника обласної військової адміністрації від 15.06.2023 № 244-ОД «Про окремі питання організації роботи із запобігання та виявлення корупції»  в Роменській районній державній адміністрації розпочато процес оцінювання корупційних ризиків в рамках підготовки Плану заходів щодо запобігання та протидії корупції на 2023 рік.

Запрошуємо експертів, громадськість, які володіють як теоретичними, так і практичними знаннями про внутрішнє та зовнішнє середовище Роменської районної державної адміністрації, долучитися до процесу ідентифікації корупційних ризиків у діяльності органу влади.

Пропозиції, зауваження прохання надсилати на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. до 03 липня 2023 року.

 

За повідомленням головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення

корупції Роменської районної державної адміністраціїї