Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДО УВАГИ ВИРОБНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТА ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ

FOODEX JAPAN– найбільша в Азії виставка продуктів харчування та напоїв

У 2023 подію відвідало понад 2500 експонентів із понад 60 країн, розкриваючи нові можливості для бізнесу та надаючи рішення для нових глобальних викликів, що розвиваються.

Японською організація зовнішньої торгівлі (JETRO) у співпраці з Посольством України в Японії, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, з метою просування української харчової промисловості шляхом надання місцевим виробникам можливості вийти на японський ринок і сприяти експорту української продукції до Японії, оголошено набір українських компаній для представлення власної продукції в українському павільйоні на всесвітній продовольчій виставці FOODEX JAPAN 2024, яка відбудеться з 5 по 8 березня 2024 року у місті Токіо (Японія).

Український павільйон представлятиме вітчизняну продукцію за такими категоріями:

  • Напої (окрім свіжовичавлених);
  • Кондитерські вироби, спреди;
  • Приправи, олія для приготування, спеції;
  • Оброблені/свіжі овочі та фрукти;
  • Горіхи та злаки;
  • Морепродукти.

Для підприємств, бажаючих взяти участь у українському павільйоні необхідно перейти за посиланням: (https://www.jetro.go.jp/poland/topics/foodexjapan.html), ознайомитись із «Правилами участі» («Rules and Regulations»), заповнити відповідну Форму (JETRO Ukraine Support Zone Exhibitor Application Form) за вказаним зразком та надіслати її (у форматі Excel разом із сканованою копією у форматі PDF) до 31 жовтня 2023 року на адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Запрошуємо детальніше ознайомитись з новими можливостями для просування власної продукції на закордонному ринку та взяти участь у заході.