Веб-сторінки ліквідованих РДА

СУБВЕНЦІЯ ВИДІЛЕНА НА РЕМОНТ ПРУ ТЕРНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ПОВЕРНУЛАСЯ ДО ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ

В ході робочої поїздки голова Роменської районної державної адміністрації – начальник районної військової адміністрації Денис ВАЩЕНКО відвідав Тернівський ліцей Недригайлівської селищної ради та поспілкувався з директором навчального закладу

«Нажаль Недригайлівська територіальна громада не спромоглась використати кошти, які отримала за напрямком «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов в закладах загальної середньої освіти» у сумі 5 400 000 грн. виділених на проєкт «Капітальний ремонт споруди цивільного захисту (ПРУ) Тернівського ліцею Недригайлівської селищної ради Сумської області за адресою: вул. Центральна, буд. 16, смт. Терни, Роменський район, Сумська область», – зазначив голова Роменської районної державної адміністрації – начальник районної військової адміністрації Денис ВАЩЕНКО.

Кошти державної субвенції Недригайлівській громаді надійшли в липні 2023 року, а лише в листопаді 2023 року було підписано договір з ТОВ «Будівельна компанія «ЄВРОБУДТОРГ» про виконання робіт, відповідно дозвіл на виконання будівельних робіт отримано 7 грудня 2023 року.

26.12.2023 в зв’язку з порушенням умов договору і невиконанням календарного плану робіт ТОВ «Будівельна компанія «ЄВРОБУДТОРГ» повернула невикористану суму попередньої оплати на придбання будівельних матеріалів по об’єкту.

Із 5 400 000 грн. державної субвенції відділом освіти Недригайлівської селищної ради було використано 308 962,43 грн. на оплату за виготовлення проєктно-кошторисної документації, решту 5 091 037,57 грн. повернуто до державного бюджету.

«Капітальний ремонт захисної споруди гарантував безпеку освітнього процесу, надав би можливість вмістити усіх учасників освітнього процесу Тернівського ліцею та перейти на очну форму навчання. Відповідно, не реалізація вказаного проєкту не знімає з керівництва громади поставлених завдань зі створення безпечного освітнього середовища, тому очікуємо відповідних рішень», – наголосив Денис ВАЩЕНКО.