Веб-сторінки ліквідованих РДА

НАЦІОНАЛЬНА ПРЕМІЯ UEPA: ПОДАВАЙТЕ ЗАЯВКУ НА ОТРИМАННЯ ВІДЗНАКИ ЗА РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦТВА

Стартує відбір учасників на отримання національної премії за внесок у розвиток підприємництва — Ukrainian Enterprise Promotion Awards (UEPA). 

UEPA — це український національний етап відбору кандидатів на участь у європейській премії European Enterprise Promotion Awards (EEPA)*. Премією UЕРА будуть нагороджені ініціативи, що сприяють розвитку українського малого й середнього підприємництва на національному, регіональному та місцевому рівнях. Цього року проведення відбору координує Міністерство економіки України.  

ПРОГРАМА МІНІ-ГРАНТІВ ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦТВА

Програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» продовжує свою діяльність в Україні, щоб підтримати малі та середні підприємства під час воєнного стану в країні

Дана програма спрямована на підвищення конкурентоспроможності економіки України, покращення інституційних та регуляторних умов на національному та місцевому рівнях, завдяки яким малі та середні підприємства (МСП) можуть скористатися новими економічними перспективами, які пропонує Угода про асоціацію з ЄС.

ПРО УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ INTERREG “ДУНАЙСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПРОГРАМА 2021-2027”

У листопаді 2022 р. Європейська Комісія затвердила програму Interreg “Дунайська регіональна програма 2021-2027” (далі — Програма)

Країнами-учасниками Програми є Австрія, Болгарія, Хорватія, Чеська Республіка, Німеччина, Угорщина, Румунія, Словаччина, Словенія, Боснія і Герцеговина, Молдова, Чорногорія, Сербія та Україна.

 

ПРО ПРОГРАМУ МІНІ-ГРАНТІВ ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА

З 01 липня 2023 року стартує новий грантовий проєкт, який передбачає надання безповоротних грантів мікробізнесу для забезпечення безперервності діяльності та для відновлення бізнесу переміщених підприємств. Проєкт реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ та Фондом розвитку підприємства в межах ініціативи «EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП в Україні»у партнерстві з
АТ «Ощадбанк»

Метою програми є підтримка відновлення та стійкості мікропідприємств у деокупованих та постраждалих від війни регіонах України шляхом надання 750 підприємцям міні-грантів у розмірі 4000 євро (без ПДВ).

UKRAINE REBUILDING TASK FORCE - ГОТУЙМОСЯ ДО ВЕЛИКОЇ РЕКОНСТРУКЦІЇ!

Ukraine Rebuilding Task Force - готуймося до Великої Реконструкції! Офіс з розвитку підприємництва та експорту спільно з Visionest Institute (Естонія) оголошують набір на міжнародну програму для представників МСБ з індустрій, які задіяні у відбудові України! Ukraine Rebuilding Task Force це - підвищення навичок малих та середніх підприємств у доступі до західних ринків та співробітництві з міжнародними компаніями щодо відбудови України з акцентом на цифровізації та сучасних know-how в розвитку бізнесу. 

Еще статьи...

  1. МІКРОГРАНТИ НА СТВОРЕННЯ АБО РОЗВИТОК ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ
  2. СПРИЯННЯ ТА ПІДТРИМКА ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ - ОСНОВА ЕКОНОМІЧНОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ
  3. НА СУМЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЧАСТКОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ СПЛАЧЕНИХ ВІДСОТКІВ ЗА КРЕДИТАМИ
  4. ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА!
  5. ОЧІЛЬНИК РАЙОНУ ДЕНИС ВАЩЕНКО ПРИВІТАВ ПІДПРИЄМЦІВ РОМЕНЩИНИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ
  6. ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА!
  7. НА СУМЩИНІ ДО 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ПЛАНУЮТЬ ПРОВЕСТИ СВЯТО МЕДУ
  8. СТВОРЕНО ГРАНТОВИЙ ДАЙДЖЕСТ АКТУАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ ТА КОНКУРСІВ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ
  9. СУМЩИНА РОЗРОБЛЯЄ КОМПЛЕКС ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА ПІДТРИМКУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ В УМОВАХ «ЧЕРВОНОЇ» ЗОНИ
  10. СТАРТУВАВ ПЕРШИЙ ДЕНЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ «УКРАЇНА 30. МАЛИЙ І СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС ТА ДЕРЖАВА»