Веб-сторінки ліквідованих РДА

Безоплатна правова допомога

Відповідно до статті 7 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» безоплатна первинна правова допомога - вид державної гарантії, що полягає в інформуванні особи про її права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Безоплатна первинна правова допомога включає такі види правових послуг:

1) надання правової інформації;

2) надання консультацій і роз’яснень з правових питань;

3) складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);

4) надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

 

Для отримання безоплатної первинної правової допомоги у Роменській районній державній адміністрації необхідно:

  • заповнити заяву, зразок якої розміщено на сайті райдержадміністрації за посиланням http://rmn.sm.gov.ua/index.php/uk/potochna-diyalnist/zvernennya-gromadyan та надіслати її на адресу електронної пошти  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або на поштову адресу 42000, Сумська обл., м. Ромни, бульвар Свободи, 1. 

Відповідно до пункту 19 протоколу №2 від 10.03.2020 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19», протоколу № 2 від 12.03.2020  позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-епідеміологічної безпеки та надзвичайних ситуацій скасовані до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та місцевого самоврядування.

  • Відповідно до затвердженого графіку громадяни, які потребують надання безоплатної правової допомоги, з питань, що належать до компетенції районної державної адміністрації, можуть звертатись за отриманням консультацій до сектору правової роботи та забезпечення зберігання реєстраційних справ апарату Роменської районної державної адміністрації другу та четверту середи кожного місяця з 9:00 до 11:00 за телефоном (05448) 5 31 33.

Графік проведення особистого прийому громадян, які потребують надання безоплатної первинної допомоги, з питань, що належать до компетенції районної державної адміністрації