Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРОВЕДЕНО РАЙОННИЙ ЗАХІД «СІМ’Я, ЩО ЗЦІЛЮЄ»

Одними із основних напрямків соціальних ініціатив Президента України В.Януковича є підтримка національного усиновлення, розвиток сімейних форм виховання. На сьогоднішній день значна увага з боку держави  приділяється такій категорії дітей, як діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. 

На виконання районної програми «Молодь Роменщини», Роменським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 20 жовтня у с. Бацмани Роменського району на базі дитячого будинку сімейного типу родини Чухалів був організований та проведений  районний захід «Сім’я, що зцілює». 

Гостинна зала родини Чухалів радо вітала  прийомних батьків та батьків-вихователів, які завітали на це свято. З вітальним словом до присутніх звернулася директор Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Сушко М.М., яка щиро подякувала за вагомий внесок в справу виховання підростаючого покоління, за великі люблячі серця і побажала всім міцного здоров’я та витримки.

Свято розпочалося виступами дітей-вихованців дитячого будинку сімейного типу. Фахівці із соціальної роботи Кравченко М. та Юрова В. розробили цікаву програму заходів, в якій були  різноманітні розвиваючі конкурси на кмітливість, ерудованість, веселі ігри для прийомних дітей та дітей-вихованців. Всі діти були заохочені подарунками.

На завершення свята господарі гостинно запросили всіх присутніх до столу; смачне частування приготували Чухаль Світлана Вікторівна разом зі своїми помічницями.

Свято відбулося у теплій сімейній атмосфері.