Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРЕДСТАВНИКИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ З ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ В БЕРЛІНІ

Міжнародний захід Ukraine Recovery Conference пройшов за участю Президента України Володимира Зеленського, лідерів урядів низки країн, міжнародних організацій, представників бізнесу, а також громад та регіонів нашої держави

Як повідомив перший заступник начальника Сумської ОВА Тарас САВЧЕНКО, учасники від Сумщини презентували на конференції два інвестиційні проєкти.

«Це проєкти у сфері охорони здоров'я та житлово-комунального господарства на суму 7 та 36,5 мільйонів євро відповідно», – зазначив Тарас Савченко.

Стенд Сумщини відвідали заступник керівника офісу Олексій Кулеба, Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, а також віце-прем'єр-міністр з питань євроінтеграції Ольга Стефанішина.

«За результатом конференції маємо попередні домовленості щодо участі участі американської компанії GE HealthCare у ремонті приміщення та забезпечення обладнанням Обласного клінічного перинатального центру, опрацювання компанією Siemens технічних та економічних аспектів реалізації проекту з реконструкції каналізаційних очисних споруд КП «Міськводоканал» Сумської міської ради, співпраці з Радою німців в Україні щодо залучення німецького бізнесу та гуманітарних організацій, постачання обладнання компанії CISCO для підвищення стійкості зв’язку в регіоні», – повідомив Тарас Савченко.

Також обговорили залучення міжнародних компанії до будівництва модульних будинків для родин з прикордонних громад області, допомогу у наданні консультаційних послуг ЄІБ у підготовці проектів від Сумської області для участі у конкурсному відборі на отримання фінансування, а також розвитку розподіленої генерації в регіоні за підтримки ПАТ «Укрнафта», українських інвесторів та іноземних організацій, зокрема GIZ.

«Дякую Мінвідновлення та Міністерству економіки за віру у Сумщину, команді Фонду «Партнерство за сильну Україну» за якісну підготовку та супровід на конференціії. Дякую колегам з Охтирської громади за ефективну презентацію проєктів, а керівництву Тростянецької громади за ряд плідних перемовин під час URC-2024», – підсумував перший заступник начальника Сумської ОВА.