Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВІТАЄМО ФЕРМЕРІВ РОМЕНЩИНИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

В усі часи праця фермера була і залишається нелегкою, напруженою, сповненою складнощів, яка триває практично без свят і вихідних, але такою важливою та потрібною для добробуту та благополуччя нашої країни

Фермери Роменщини, як всі аграрії, долучилися до підтримки Збройних сил України, надають благодійну допомогу тимчасово переміщеним людям, нарощуючи обсяги виробництва, вносить вагомий вклад у розвиток аграрного сектора економіки району. Від їхньої успішної праці залежить продовольча безпека України.

Попри всі негаразди через війну, наші фермери виробляють якісну сільськогосподарську продукцію, наповнюють бюджет, підтримують соціальну сферу на селі та зберігають кращі хліборобські традиції.

Висловлюємо глибоку вдячність кожному із фермерів за їхню активну життєву позицію, соціальну відповідальність та допомогу у розбудові рідного краю.

Бажаємо Вам високих врожаїв та гарної погоди. А головне – миру і перемоги. Будемо із хлібом – будемо у безпеці! Нехай засіки повняться відбірним зерном, а ваші сім’ї – достатком і благополуччям.