Веб-сторінки ліквідованих РДА

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНОГО КРИМУ, ЯКІ ХОЧУТЬ НАВЧАТИСЯ У ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ СПОРТИВНИХ ШКОЛАХ УКРАЇНИ

Контактні дані та адреси спортивних шкіл можна знайти за посиланням: https://cutt.ly/reirto2ihttps://cutt.ly/reirto2i

Спортивну школу учням незалежно від місця проживання можна відвідувати 6 – 18років виконали нормативи з загальнофізичної та/або фізичної підготовки, встановлені навчальними програмами не мають медичних протипоказань.

Для зарахування до спортивної школи необхідні: Навчальний рік у спортивній школі починається 1 вересня Вступникам можуть відмовити у зарахуванні в ДЮСШ у випадках: неможливості виконання вимог загально фізичної підготовки або фізичної підготовки дитини протипоказання для занять фізичною культурою і спортом зарахування відбувається протягом року в незалежності від місяця наказ директора заява батьків або осіб, що їх замінюють та/або дитини, яка досягла 16-річного віку медична довідка про стан здоров я та відсутність медичних протипоказань для занять спортом з медичного закладу копія свідоцтва про народження українського зразка паспортний документ дитини та ідентифікаційний код (за наявністю).

Навчальний рік у спортивній школі починається 1 вересня.

Зарахування відбувається протягом року в незалежності від місяця.

Вступникам можуть відмовити у зарахуванні в ДЮСШ у випадках: неможливості виконання вимог загально фізичної підготовки або фізичної підготовки дитини протипоказання для занять фізичною культурою і спортом.

Отримання певних документів та послуг для жителів тимчасово окупованої території може передбачати оформлення довідки про взяття на облік як внутрішньо переміщеної особи. Інформація за посиланням: https://cutt.ly/reirto2i.

 Ознайомитись із довідкою Представництва «Як виїхати з тимчасово окупованого Криму» можна за посиланням: https://cutt.ly/reirto2i.