Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ ФІНАНСУВАННЯ ГРОМАД РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ: РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ПЕРШІ П'ЯТЬ МІСЯЦІВ 2024 РОКУ

На оперативній нараді, яка відбулася у Роменській районній військовій адміністрації під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Роменської районної державної адміністрації–начальника районної військової адміністрації Валентини НАЗАРЕНКО начальник відділу фінансів, економічного та агропромислового розвитку Роменської районної державної адміністрації Тамара СЄРІКОВА проаналізувала стан спрямування за пріоритетними напрямками коштів місцевих бюджетів громад Роменського району

«За 5 місяців 2023 року кожна з громад Роменського району забезпечила спрямування фінансового ресурсу за пріоритетними напрямками. В цілому в місцевих бюджетах за даними напрямками передбачені кошти в сумі 121,8 млн гривень, профінансовано за 5 місяців 2024 року 65,8 млн гривень, або 54,0%:

Липоводолинська селищна рада – 33,6 млн гривень (22,7% від обсягу власних доходів);

Вільшанська сільська рада – 5,0 млн гривень (14,9% від обсягу власних доходів);

Андріяшівська сільська рада – 15,6 млн гривень (14,7% від обсягу власних доходів);

Синівська сільська рада – 3,9 млн гривень (12,1% від обсягу власних доходів);

Недригайлівська селищна рада – 11,1 млн гривень (10,5% від обсягу власних доходів);

Роменська міська рада – 47,4 млн гривень (8,5% від обсягу власних доходів);

Хмелівська сільська рада – 3,9 млн гривень (8,0% від обсягу власних доходів);

Коровинська сільська рада – 695,4 тис гривень (3,1% від обсягу власних доходів)», – повідомила Тамара СЄРІКОВА.

Тимчасово виконуючий обов'язки голови Роменської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Валентина НАЗАРЕНКО наголосила, що найбільшу питому вагу (55,3%) у зазначених видатках займають кошти, які виділені громадами на підвищення обороноздатності району.

«Загальна сума виділених всіма громадами району коштів складає 67,4 млн гривень, з них профінансовано на 1 червня – 54,0 млн. гривень (86,7%). Сьогодні вкрай важливо оперативно реагувати на потреби військових та проводити належну роботу з фортифікаційного облаштування територій. Підтримка Сил оборони та забезпечення безпеки нашого населення – серед незмінних пріоритетів», – наголосила Валентина НАЗАРЕНКО.