Веб-сторінки ліквідованих РДА

РОБОЧА ПОЇЗДКА ДО ХОРУЖІВСЬКОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ

У рамках робочої поїздки до Недригайлівської селищної ради тимчасово виконуючий обов’язки голови Роменської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Валентина НАЗАРЕНКО, начальник служби у справах дітей Роменської районної державної адміністрації Наталія СТАРУН та завідувач cектору цивільного захисту населення Роменської районної державної адміністрації Олександр ЛЕВИЦЬКИЙ відвідали Хоружівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей області

Хоружівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей області засновано Сумською обласною радою у 2017 році. В закладі можуть перебувати діти віком від 3 до 18 років, які опинились в складних життєвих обставинах, які постраждали від жорстокого поводження та насильства. Фахові спеціалісти надають комплексну соціальну, психологічну, медичну, правову та інші види допомоги вихованцям.

Директор центру Валентина МИКОЛАЄНКО зазначила: «До нас потрапляють різні діти. Дехто з них – сироти, які в подальшому влаштовуються в сімейні форми виховання. Деяких вилучають з неблагополучних сімей служби у справах дітей. В той час, поки діти в нас на реабілітації, проводиться робота з їхніми батьками. Часто це дає гарні результати і за кілька місяців дітей можна повернути в сім’ю. В іншому випадку, на жаль, батьків позбавляють батьківських прав. На даний час в закладі перебуває 43 вихованці».

Представники районної державної адміністрації ознайомились з матеріально-технічною базою, оглянули укриття, в якому діти перебувають під час повітряних тривог, поспілкувалися з працівниками закладу та вручили вихованцям подарунки.

«Незважаючи на воєнний стан в нашій країні, працівники центру працюють самовіддано та сумлінно, створюючи для дітей, які перебувають у закладі, затишні та безпечні умови проживання та надію на гарне майбутнє. Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку та допомогу», – зазначила тимчасово виконуючий обов’язки голови Роменської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Валентина НАЗАРЕНКО.