Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ: СВЯТО НАЦІОНАЛЬНОГО ОДЯГУ – 2016

19 травня дрес-кодом для комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Роменського району Сумської області» була вишиванка

Весь заклад замайорів різнобарвними візерунками української вишивки. В акції взяли участь медичні працівники структурних підрозділів Центру.

Протягом дня багато говорилося про це свято, читалися вірші, в холі була оформлена наглядна агітація.

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Вишиванка сьогодні як ніколи набуває важливого значення, вона являє собою національну святиню, бо символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

Медичні працівники Центру виразили свою національну позицію, відчувають себе справжніми українцями, налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу та прагнуть миру у державі.