Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВІДБУЛАСЯ ФОТОВИСТАВКА ЄВГЕНІЯ СОЛОМКИ «РОМЕН КРІЗЬ ПРИЗМУ ЧАСУ»

Представники Роменської районної державної адміністрації, учасники  «Університету третього віку» Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роменської міської ради відвідали фотовиставку Роменського фотографа, краєзнавця Євгенія СОЛОМКИ «Ромен крізь призму часу», яка експонується в Роменському краєзнавчому музеї

Фотороботи автора,частина з яких доповнена QR-кодом з більш детальною інформацією, дають змогу помандрувати вулицями міста, прослідкувати, як змінювався Ромен протягом десятиліть.

Як зазначив автор виставки Євгеній Соломка, ідея назви виставки полягає в простій і в той же час невід’ємній частині, без якої неможливо зберігання наших спогадів, а саме призми об’єктива, через яку зображення, що пройшло і збереглося - вже по суті є минулим.

Відвідувачі спробували доторкнутися до подій історичного минулого та сьогодення рідного краю, адже Роменщина – це прадавня українська земля, край чистих річок і озер, скіфських курганів, архітектурних будівель, ярмарок,талановитих митців.

У кожній фотографії просліджувалось саме ставлення фотографа, як художника до світу, його сприйняття і можливість передати побачене через сучасні засоби, тобто фотоапарат. Хтось бачить світ кольоровим та райдужним, хтось навпаки знімає «зворотний» бік медалі, показуючи світ, ніби зсередини. Так автор бачить цей світ, так передає свої почуття.

Усі знімки  привернули увагу відвідувачів, адже вони ґрунтуються на реальних пейзажах або документальних подіях, вразили глибокою уявою художника. У ході зустрічі присутні згадували минуле свого краю, ділились спогадами про історичні події. Виставка пройшла у теплій, дружній атмосфері.