Веб-сторінки ліквідованих РДА

12 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ ВІДБУДУТЬСЯ УСТАНОВЧІ ЗБОРИ ЩОДО ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

12 жовтня 2021 року о 14.00 год відбудуться установчі збори під час яких буде сформовано склад Роменської районної молодіжної ради. У зв’язку з карантинними обмеженнями установчі збори відбудуться в онлайн режимі у форматі Zoom-конференції

У разі наявної технічної можливості проведення установчих зборів з формування складу районної молодіжної ради транслюватимуться в режимі реального часу на сторінці відділу освіти, культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Роменської районної державної адміністрації в соціальній мережі Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/Romenska.rda

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 р. № 1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи» під час установчих зборів учасники визначаються із кількісним складом районної молодіжної ради, шляхом рейтингового голосування оберуть її персональний склад, а також розглянуть та у разі схвалення, затвердять проєкт Положення про районну молодіжну раду.

Відповідно до попередньо поданих заяв та документів до установчих зборів допущено 18 осіб, які автоматично є кандидатами до районної молодіжної ради. Відповідно до вищезгаданої постанови, публікуємо список кандидатів до районної молодіжної ради.

Список кандидатів до складу молодіжної ради Роменської районної державної адміністрації, які братимуть участь в установчих зборах 

Прізвище, ім’я, по батькові

Інститут громадянського суспільства

1

2

3

1.

Сільченко Олексій Олегович

Студентське самоврядування відокремленого структурного підрозділу «Роменський фаховий коледж Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

2.

Гергало Вікторія Михайлівна

Студентське самоврядування відокремленого структурного підрозділу «Роменський фаховий коледж Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

3.

Баляба Діана Олександрівна

Учнівське самоврядування «Парламенту та Кабінету міністрів президентсько-парламенської шкільної республіки» Великобубнівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області

4.

Помазан Катерина Сергіївна

Учнівське самоврядування «Парламенту Учнівської Демократичної Республіки» відокремленого структурного підрозділу «Роменського ліцею ім.П.І.Калнишевського Роменської міської ради Сумської області

5.

Богдана Едуарда Івановича

Учнівське самоврядування «Парламенту Учнівської Демократичної Республіки» відокремленого структурного підрозділу «Роменського ліцею ім.П.І.Калнишевського Роменської міської ради Сумської області

6.

Сахно Денис Анатолійович

Учнівське самоврядування «СВІТ» Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Роменської міської ради Сумської області

7.

Кулик Владислав Вадимович

Учнівське самоврядування Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище»

8.

Сельніцина Дар’я Олегівна

Учнівське самоврядування «Школа+» Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради Сумської області

9.

Бочкова Ліана Романівна

Учнівське самоврядування Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Роменської міської ради Сумської області

10.

Гвоздецька Каріна Олександрівна

Учнівське самоврядування Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області

 

11.

Яременко Ірина Володимирівна

Учнівське самоврядування Пустовійтівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Петра Калнишевського Роменської міської ради Сумської області

12.

Волік Максим Вячеславович

Учнівське самоврядування «Дивосвіт» Коровинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коровинської сільської ради Недригайлівського району Сумської області

13.

Шульженко Софія Володимирівна

Учнівське самоврядування «Світанок» Андріяшівського ліцею – закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Андріяшівської сільської ради Роменського району Сумської області

14.

Вареник Софія Сергіївна

Учнівське самоврядування Бобрицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області

15.

Змійков Андрій Олексійович

Студентське самоврядування відокремленого структурного підрозділу «Роменський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету»

16.

Рубець Олександр Миколайович

Молодь Роменської міської ради

17.

Скуматов Євгеній Сергійович

Молодь Недригайлівської селищної ради

18.

Байдова Яна Олександрівна

Молодь Роменської міської ради