Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВАЖЛИВІ ТЕМИ ТА ПРОЕКТИ ДЛЯ МОЛОДІ: У РОМЕНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

21 січня відбулося чергове засідання молодіжної ради при Роменській районній державній адміністрації, у якому взяв участь перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ

Під час засідання молодіжної ради її голова Максим ВОЛІК підбив підсумки роботи  молодіжного консультативно-дорадчого органу упродовж 2021 року, коротко розповівши про заходи до проведення та організації яких долучались члени ради. Також очільник молодіжної ради висловив сподівання, що у поточному році спільними зусиллями активній молоді  вдасться втілити значно більше цікавих ініціатив.

Окремим питанням розглянуто делегування представників молодіжної ради до громадської організації «Конгрес молодіжних рад».

Крім того, на засіданні обговорили ідею запуску нового креативного проекту про молодих, дієвих та перспективних мешканців Роменського району. Розглянули пропозиції комітету з розвитку екології та туризму щодо проведення у березні – квітні цього року на території закладів загальної середньої освіти Роменського району екологічних акцій: «Посади дерево, кущ, квітку», «Життя без сміття». Також обмінялися думками щодо створення навчального фільму, який би  висвітлив екологічні проблеми та їхні наслідки на території Роменського району із залученням молоді.

На завершення прийняли рішення щодо включення до складу молодіжної ради нових членів – представників відокремленого структурного підрозділу «Роменський фаховий коледж Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана та Роменського ліцею № 1 ім.П.І.Калнишевського Роменської міської ради Сумської області.

В кінці засідання перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ подякував членам молодіжної ради за активність та наголосив, що районна влада створюватиме всі необхідні умови  для інтелектуального, морального, фізичного розвитку молоді, реалізації творчого потенціалу як у її власних інтересах, так в інтересах району.