Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДЕРЖАВА. ПРАВО. ЗАКОН

Під такою назвою відбулось засідання круглого столу в Роменській районній військовій адміністрації з нагоди відзначення Дня Конституції України

28 червня за участі народного депутата України Максима ГУЗЕНКА, голови Роменської районної військової адміністрації Дениса ВАЩЕНКА, депутата Сумської обласної ради Сергія ФЕДИНИ, інспектора з ювенальної превенції Роменського відділу поліції Інни ХОЛОД, першого заступника голови Роменської районної військової адміністрації Валентини НАЗАРЕНКО, керівника апарату Роменської районної військової адміністрації Валентини КРОЛЬ, начальника відділу з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та комунікацій з громадськістю Раїси ФЕДЬКО, головного спеціаліста відділу з питань освіти, культури,молоді, спорту, охорони здоров’я та комунікацій з громадськістю Анастасії ЖОЛОБОК та членів Молодіжної Ради при Роменській районній військовій адміністрації у форматі круглого столу провели засідання «Держава. Право. Закон», присвячене 26-й річниці Конституції України.

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни.