Веб-сторінки ліквідованих РДА

Охорона здоров'я

Інформація оновлена 12.04.2021

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОЗПОДІЛЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ МЕДИЧНИХ ІМУНОБІОЛОГІЧНИХ ПРЕПАРАТІВ >>>

ЯК ПРАЦЮЮТЬ МАСОВІ ЦЕНТРИ ВАКЦИНАЦІЇ НА СУМЩИНІ?

Про це журналісти дізналися, відвідавши один із центрів масової вакцинації в Сумах

Біля центру масової вакцинації, який відкрили при КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» (Суми, вул. Іллінська, 48-50), черга відсутня. Люди приходять, отримують щеплення і спокійно йдуть додому.

Як повідомила медична сестра амбулаторії Ольга ТИМОШЕНКО, протягом дня бажаючих щепитися небагато. Більше зранку і ближче до кінця робочого дня.

ВІДСЬОГОДНІ НА СУМЩИНІ ЗАПРАЦЮЮТЬ 6 ЦЕНТРІВ ВАКЦИНАЦІЇ 7 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ

Про це під час пресконференції розповів голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

На Сумщині центри масової вакцинації працюватимуть 7 днів на тиждень в Конотопі, Ромнах, Охтирці, Шостці та два в Сумах (вул. Іллінська, 48-50 та вул. Привокзальна, 3а). Головам громад було доручено забезпечити підвезення бажаючих вакцинуватися до цих центрів.

МАРИНА СУШКО ЗАКЛИКАЄ МЕШКАНЦІВ РОМЕНЩИНИ ЩЕПИТИСЯ ЗАРАЗ, ЩЕ ДО СПАЛАХУ ЧЕРГОВОЇ ХВИЛІ КОВІДУ

Начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Роменської районної державної адміністрації Марина СУШКО провела нараду, основною темою якої стала вакцинація жителів Роменського району від COVID-19

«У ряді країн, зокрема, Португалії, Великій Британії, Іспанії тощо, останніми тижнями відзначається ріст захворюваності на Covid-19. У світі виявляють все більше випадків захворюваності штамом «Дельта». Цілком очікувано, що така ситуація може початися і в Україні. Тож допоки ситуація з захворюваністю відносно стабільна, цей час необхідно максимально використати для проведення профілактики коронавірусу, наростити темпи вакцинації населення», – наголосила посадовець.

21 ЛИПНЯ В УКРАЇНІ СТАРТУЄ 5 ЕТАП COVID-ВАКЦИНАЦІЇ: ЩЕПЛЕННЯ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ВСІ БАЖАЮЧІ ВІКОМ ВІД 18 РОКІВ

Про це йшлося під час наради з питань вакцинації від Covid-19 у Роменській районній державній адміністрації

«Від завтра зробити щеплення зможе кожен охочий: Міністерство охорони здоров’я оголосило відкриття 5 етапу вакцинації від COVID-19», – зазначив перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ.

З відкриттям 5-го етапу, згідно з Дорожньою картою, запис у чергу на вакцинацію через сайт чи мобільний додаток «Дія» перестає працювати, адже тепер кожен охочий може записатися безпосередньо на щеплення.