Веб-сторінки ліквідованих РДА

ШЛЯХИ ПОДОЛАННЯ ПРОБЛЕМИ ТУБЕРКУЛЬОЗУ ОБГОВОРИЛИ У РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Зусилля первинної ланки медичної допомоги, фтизіатричної служби, органів влади та місцевого самоврядування повинні зосередитись на проведенні профілактичних заходів серед населення в контексті запобігання та профілактики туберкульозу

Про це йшлося під час чергового засідання Роменської районної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ.

Про стан та якість надання медичної допомоги хворим фтизіатричного профілю доповіла присутнімлікар-фтизіатр комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Регіональний клінічний фтизіопульмонологічний медичний центр» Олеся ЛЕГУША.

«Туберкульоз продовжує залишатися серйозною проблемою та викликом для громадського здоров’я в Україні та потребує ефективних заходів протидії на рівні системи охорони здоров’я та суспільства, а також підвищення відповідальності кожного громадянина за своє здоров’я», – наголосила начальник відділу з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та комунікацій з громадськістю Роменської районної державної адміністрації Раїса ФЕДЬКО.

Учасники засідання обговорили шляхи подолання туберкульозу та окреслили коло актуальних завдань, що потребують вирішення.