Веб-сторінки ліквідованих РДА

У РОМЕНСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ПРОТИДІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ ТА ВІЛ/СНІДУ

19 грудня відбулось чергове засідання Роменської районної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ

Першочергово присутні на засіданні обговорили проблемні питання щодо профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу серед здобувачів освіти. Також було заслухано звіти центрів первинної медико-санітарної допомоги району про роботу щодо протидії у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ.

Для того, щоб подолати виявлені проблеми, вирішили спрямувати зусилля на забезпечення 100% охоплення туберкулінодіагностикою підлягаючого контингенту населення, а також на інформаційно-просвітницьку роботу серед населення щодо важливості проходження профілактичних флюорографічних оглядів та обстеження та обстеження на ВІЛ-інфекцію.

Підсумовуючи, члени Ради затвердили план роботи Роменської районної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ на 2024 рік.

«Дякую всім учасникам засідання за продуктивну дискусію та закликаю до подальшої ефективної співпраці на шляху подолання туберкульозу та ВІЛ/СНІДу», – зазначила керівник апарату Роменської районної державної адміністрації, голова Ради, Валентина КРОЛЬ.