Веб-сторінки ліквідованих РДА

НА РОМЕНЩИНІ ПЕРЕВІРИЛИ СТАН УКРИТТІВ ДЛЯ БЕЗПЕЧНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Сьогодні представники Роменської районної державної адміністрації, у складі комісії, перевірили укриття закладів освіти: Липоводолинської селищної ради - Яснопільщанський НВК, Беївський НВК та Берестівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів

«Створення безпечних умов перебування у закладах освіти на постійному контролі районної влади»,- зазначив голова Роменської районної військової адміністрації-начальник районної державної адміністрації Денис ВАЩЕНКО.

Акти перевірки підписано всіма членами комісії та надано рекомендації щодо використання укриттів у цих закладах освіти для захисту учасників освітнього процесу. Рішенням сесії Липоводолинської селищної ради будуть надані рекомендації щодо початку освітнього процесу, з формами організації освітнього процесу визначаться педагогічні ради закладів освіти у межах часу, передбаченого освітньою програмою, відповідно до обсягу навчального навантаження, встановленого відповідним навчальним планом.

«У Роменському районі і надалі продовжуватимуться роботи щодо облаштування захисних споруд цивільного захисту в інших закладах освіти для безпечних умов навчання для усіх учасників навчального процесу»,- наголосила під час перевірки начальник відділу з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та комунікацій з громадськістю Роменської районної державної адміністрації Раїса ФЕДЬКО.

Обрання формату навчального процесу, в першу чергу, залежить від наявності належного захисного укриття в закладі і лише за дотримання усіх вимог до цих споруд може йти мова про очну чи змішану форму навчання.