Веб-сторінки ліквідованих РДА

З ТУРБОТОЮ ПРО БЕЗПЕКУ ДІТЕЙ: У РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДКРИЛИ ЩЕ ОДИН «КЛАС БЕЗПЕКИ»

У межах реалізації Всеукраїнського проєкту «Клас безпеки» в Берестівському ліцеї Липоводолинської селищної ради відбулося урочисте відкриття класу безпеки, мета якого полягає в опануванні знань і практичних навичок у випадках виникнення індивідуальної чи колективної безпеки, навчання українських дітей основам безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, виховання культури безпечної поведінки

У заході взяли участь представники районних відділів ДСНС, поліції, керівництво закладу та представники Липоводолинської селищної ради.

«Такі проекти, як «Клас безпеки» відіграють важливе значення у навчальному процесі, стаючи базою для проведення спеціальних занять, під час яких діти детально ознайомлюються з тим, як уникати ризиків та правильно поводитись у небезпечних ситуаціях. Дані навички важливі у будь якому віці, і відточувати їх необхідно з дитинства. Це ще один крок до побудови безпечної України», – зазначила перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації-начальника районної військової адміністрації Валентина НАЗАРЕНКО.

Наразі в Роменському районі вже функціонує 40 класів безпеки у закладах освіти  сільських, селищних, міської рад.

Під час презентації «Класу безпеки» рятувальники розповіли дітям про правила поведінки при виявленні  вибухонебезпечних предметів, дії під час сигналу "Повітряна тривога" та правила безпечної поведінки в разі виникнення пожежі.

Крім цього учасники заходу продемонстрували способи надання домедичної допомоги, у формі діалогу поспілкувалися з малечею про правила дорожнього руху.

Потім представники поліції та пожежної служби ознайомили із сучасними пожежно-рятувальним та патрульним автомобілями. Діти отримали масу позитивних емоцій та нові знання.