Веб-сторінки ліквідованих РДА

У РОМНАХ ВІДКРИТО ОНОВЛЕНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

У грудні 2019 року Роменський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області в оновленому форматі відкрив свої двері для мешканців Роменщини

Презентація сервісного центру, приведеного до єдиних стандартів Пенсійного фонду України, є частиною проєкту ВІДКРИТИЙ ПЕНСІЙНИЙ ПРОСТІР – нової філософії змін у наданні пенсійних послуг, в основі яких нова якість, доступність та прозорість обслуговування, компетентність і обізнаність фахівців, культура спілкування та повага до клієнта.

Вхід до приміщення обладнаний пандусом, тактильною плиткою та кнопкою виклику спеціаліста для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Надписи на вказівниках та вхідних табличках супроводжуються шрифтом Брайля для осіб з вадами зору. У залі очікування інформаційна підтримка здійснюється за допомогою друкованих матеріалів, розміщених на стендах та у вигляді соціальних роликів, які протягом дня транслюються на великому відеоекрані. Крім того, до послуг відвідувачів – роздаткові матеріали, кулер, аптечка. Кабінети обслуговування клієнтів відремонтовано та оформлено у єдиному візуальному стилі, встановлено зручні модульні робочі місця, сучасна комп’ютерна техніка.

Наразі місцеві мешканці мають можливість отримувати послуги у комфортних умовах, на засадах професійності, оперативності, привітності, з увагою до кожної особи.

Роменський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) працює без обідньої перерви з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 18.00 години.

Впровадження єдиних стандартів обслуговування громадян є ключовим напрямком Стратегії розвитку Пенсійного фонду України і новації, які запроваджено зроблено, перш за все, для людей.

Довідково: Роменський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Сумскій області обслуговує понад 23 тисячі пенсіонерів.