Веб-сторінки ліквідованих РДА

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Інформація оновлена 21.04.2021

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ. ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ >>>

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ НАДАННЯ НАСЕЛЕННЮ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ, СУБСИДІЙ ТА ПІЛЬГ

 

Надання житлових субсидій та пільг - такі питання розглянуті на черговому засіданні районної комісії з питань надання населенню соціальної допомоги, субсидій та пільг, яке відбулося в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації 26 квітня 2021 року.

Всього на засіданні було розглянуто 27 заяв. Членами комісії задоволено 22 звернення щодо надання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива та 5 заяв щодо надання пільг за місцем фактичного проживання особам, які мають на них право. Всі звернення детально вивчені та опрацьовані.

 

У 2021 РОЦІ НА НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ УЧАСНИКАМ АТО/ООС В ОБЛАСНОМУ БЮДЖЕТІ ПЕРЕДБАЧЕНО 3,3 МЛН ГРН

На черговому засіданні профільної комісії, що відбулося 8 квітня, розглянуто три заяви від постраждалих при виконанні службового обов’язку під час АТО/ООС. Усім заявникам надано одноразову матеріальну допомогу в розмірі по 25 тис грн

За інформацією обласного Департаменту соціального захисту населення, з початку 2021 року одноразову матеріальну допомогу надано 4 сім’ям загиблих (померлих) учасників АТО/ООС та 28 постраждалим на загальну суму 1 млн грн.

ПОЛІПШЕННЯ СПІВПРАЦІ В НАПРЯМКУ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Чергове спільне засідання районної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат провів тимчасово виконуючий обов’язки голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ

В ході засідання було заслухано інформацію керівника відділення № 3 головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Алли БІЛЕНКО щодо залучення найманих працівників району до роботи на умовах неповного робочого часу та надання відпусток без збереження заробітної плати.