Веб-сторінки ліквідованих РДА

Відбулося засідання комісії по розгляду звернень громадян з питань надання населенню соціальних допомог, субсидій та пільг

У засіданні комісії приймали участь голова комісії Татарінов В. М.  (перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації), заступник голови комісії Даценко О.М. (начальник управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації), секретар комісії  Кір’ян Н.Б. (заступникначальника відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації), члени комісії:  Башкірова О.В. (заступник начальника управління - начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації), Труш Н.О. (заступник начальника відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації), Коваленко К.В. (державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації), Ковальчук Я.Г. (завідувач сектору організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації), Тунік Т.О. (начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації), Казьміна Ю.І. (провідний спеціаліст відділу доходів та фінансів галузей виробничої сфери фінансового управління Роменської районної державної адміністрації).

На засіданні  комісії розглянуто 51 заяву з питань надання субсидії та 4 заяви з питань надання допомоги малозабезпеченій сім'ї громадянам, які не мають права на призначення цих виплат на загальних підставах, але може бути призначені за рішення комісії та 1 заяву про надання пільг багатодітній сім'ї за місцем фактичного проживання.  В ході розгляду звернень громадян надано вичерпну інформацію щодо доцільності надання допомоги, субсидій та пільг кожному із заявників. За результатами роботи по кожному зверненню у відповідності з чинним законодавством прийняті рішення.

Питання щодо надання допомог розглядуються членами комісії колегіально на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім'ї, враховуючи конкретні обставини, що склалися в сім'ях заявників. Рішення комісії є обов’язковим для врахування при призначенні соціальної допомоги та субсидії у виняткових випадках, передбачених діючим законодавством, і є підставою для призначення зазначених допомог.