Веб-сторінки ліквідованих РДА

РОЗВИТОК ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ НА ТЕРИТОРІЇ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ

28 серпня відбулася нарада під головуванням першого заступника голови Роменської районної державної адміністрації Володимира ТАТАРІНОВА, на якій обговорили питання щодо реалізації в районі заходів, спрямованих на розвиток фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни та членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни

У нараді взяли участь працівники відділу освіти, культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Роменської районної державної адміністрації, представники управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації.

Як зазначив Володимир ТАТАРІНОВ, Указом Президента України від 23.08.2020 № 342/2020 було затверджено Національну стратегію розвитку системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни та членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни. Метою реалізації Національної стратегії є створення умов для формування й розвитку національної системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни та членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни.

За словами начальника відділу освіти, культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Марини СУШКО, Національна стратегія реалізовуватиметься в три етапи:

1 етап (2021 рік) - нормативно-правове забезпечення створення та функціонування системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни та членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни;

2 етап (2022 - 2023 роки) - розбудова системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни та членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни;

3 етап (2024 - 2025 роки) - посилення спроможностей системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни в регіонах.

«З метою реалізації стратегії в районі було розроблено відповідний план заходів. Щоб забезпечити його належне виконання на Роменщині, мають бути виокремлені основні проблемні питання, що виникають у процесі реалізації та шляхи їх розв’язання. Сьогоднішня зустріч якраз і покликана покласти початок системній роботі в цьому напрямку», - зазначив перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ.

За результатами обговорення учасники наради напрацювали декілька першочергових напрямків, що покликані допомогти налагодити в районі роботи задля забезпечення ветеранів війни та членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни доступом до можливостей із фізкультурно-спортивної реабілітації.