Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТТЯ ПЕРШОГО «АКТИВНОГО ПАРКУ» НА ТЕРИТОРІЇ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ

16 вересня у селі Андріяшівка відбулося урочисте відкриття нової спортивної локації за соціальним проектом «Активні парки-локації здорової України».Цим кроком починається втілення в життя нової президентської програми «Здорова Україна», яка має амбітну мету збільшити тривалість життя українців, а для цього необхідно, щоб кожен мав доступ до занять спортом. У цьому і полягає концепція активних парків

Відкриття спортивного майданчика відбулося за участі голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, народного депутата України Максима ГУЗЕНКА, голови Роменської районної державної адміністрації Дениса ВАЩЕНКА.

«Наша мета залучити до здорового способу життя якомога більше жителів Роменщини, надати їм можливість займатися спортом в громадах. Маємо змогу робити це в рамках ініціативи Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО. Саме для цього відкриваємо в районі сучасні спортивні майданчики. Андріяшівська локація – перша ластівка. На цьому тижні плануємо відкрити такі майданчики в інших сільських та селищних радах району», – зазначив Денис ВАЩЕНКО під час промови.

За його словами, «Активні парки» мають найпростіше наповнення: лавочку, шведську стінку та бруси/турнік, а також варіативні (сходинки, координаційна лінія та вільний простір). Тож для занять спортом не потрібно мати особливу підготовку. Головна фішка цього майданчика - наявність сучасних табличок з QR-кодами, просканувавши які можна побачити відео-уроки тренувань з відомими спортсменами і займатися самостійно без тренера. 

У кожного «Активного парку» є свій координатор – людина, яка працює на локації та може розповісти як почати тренування та як виконувати вправи.