Веб-сторінки ліквідованих РДА

У РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ СТАРТУВАВ ІІ ТУР ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЄКТУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» ПІД ГАСЛОМ «МИ ПЕРЕМОЖЕМО»

У Хмелівському ліцеї ЗЗСО I-III cтупенів Хмелівської сільської ради відбулося урочисте відкриття ІІ туру змагань, серед закладів загальної середньої освіти територіальної громади, які проходять в межах проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

«Це важливий, потужний проєкт з популяризації спорту серед здобувачів освіти, який створює умови для розвитку спорту серед учнівської молоді, залучає максимальну кількість учнів до занять фізичною культурою, формує у них лідерські якості та здоровий спосіб життя», – наголосив голова Роменської районної державної адміністрації – начальник районної військової адміністрації Денис ВАЩЕНКО, відкриваючи ІІ етап змагань.

Загальнонаціональний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» створений за ініціативи Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО та реалізується Міністерством молоді та спорту України, Міністерством освіти і науки України. Проводять його вперше і головна мета – залучення школярів до фізичної культури і спорту, формування у них командного духу, атмосфери спілкування та дружби, а також психологічної підтримки дітей під час війни.

Сезон спортивних шкільних ліг Роменського району 2023/2024 складається з п’яти етапів (шкільний, територіальний, районний, обласний і всеукраїнський), фінальна (всеукраїнська) частина яких відбудеться в червні 2024 року.

Перший етап (шкільний) загальнонаціонального проєкту проведено в межах окремих закладів загальної середньої освіти Роменського району в грудні 2023 – січні 2024 року.

Другий етап (територіальний) – змагання проводяться серед закладів загальної середньої освіти в межах територіальних громад району в лютому – березні 2024 року. Після якого, переможці отримують право брати участь у наступному третьому етапі змагань (районному).

Дати проведення: квітень – травень 2024 року.

Команди, які стануть найсильнішими у районних змаганнях вирушать на четвертий обласний етап змагань, а потім сперечатимуться за титул чемпіонів України.

Віримо, що Роменщина на змаганнях виступить гідно!

Разом переможемо!