Веб-сторінки ліквідованих РДА

Реформування ЖКГ

Інформація оновлена 05.02.2020

У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР, ПРОВЕДЕНИЙ РЕГІОНАЛЬНИМ ОФІСОМ ВОДНИХ РЕСУРСІВ

У семінарі взяли участь керівники та профільні фахівці об’єднаних територіальних громад Роменського району, представники Роменської районної ради, заступник голови Роменської районної державної адміністрації Валентина НАЗАРЕНКО, фахівці райдержадміністрації з питань екології, агропромислового розвитку та житлово-комунального господарства

«Питання екології та охорони навколишнього природного середовища – є пріоритетом міжнародної політики. Україна також визначила одним із основник політичних векторів – екологічний», - зазначила на початку семінару заступник начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області Олена ВАКАРЧУК.

НА СУМЩИНІ В 2021 РОЦІ НА ЗАХОДИ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ПЛАНУЮТЬ ВИКОРИСТАТИ 217 МЛН ГРН

Як розповів під час засідання обласного оперативного штабу з питань підготовки галузей економіки до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років директор Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Сергій ЛУГОВИЙ, у рамках реалізації заходів з енергозбереження у 2021 році планується використати 217,78 млн гривень (державний бюджет – 13,53 млн гривень, місцевий бюджет – 78,991 млн гривень, інші джерела фінансування –125,26 млн гривень)

Зокрема, ці кошти планується використати на встановлення 8 твердопаливних котлів (2 – в Дубов’язівській, 1 – Вільшанській, 2 – Грунській, 2 – Чернеччинській, 1 – Новослобідській громаді).

ВІДКРИТТЯ НА ТЕРИТОРІЇ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЛОКАЦІЇ В РАМКАХ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЕКТУ «АКТИВНІ ПАРКИ - ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ»

Під головуванням начальника відділу освіти, культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Роменської районної державної адміністрації Марини СУШКО проведено онлайн нараду з відповідальними особами за напрямом молоді та спорту виконавчих комітетів міської, селищних, сільських рад Роменського району

«Серед 23 основних локацій Сумської області, які були обрані Офісом Президента України на території Роменського району знаходиться одна локація - це сільський стадіон, за адресою: с. Синівка, вул. Спортивна, 24. Наразі проводяться заходи щодо підготовки даної локації до відкриття», - інформувала Марина СУШКО.

БЛАГОУСТРІЙ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ТРИВАЄ

1 червня відбулася робоча поїздка голови Роменської районної державної адміністрації Дениса ВАЩЕНКА до Липоводолинської селищної ради

Голова Роменської райдержадміністрації Денис ВАЩЕНКО разом з головою Липоводолинської селищної ради Володимиром ШТАНЬКОМ проінспектували хід робіт з ремонту паркових доріжок, поспілкувалися з робітниками та оглянули припаркову територію, на якій в даний час проводиться капітальний ремонт.

Більше статей...

  1. ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ» У РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ
  2. НА СУМЩИНІ ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ ПРОВОДИТЬСЯ ВІДПОВІДНО ДО РОЗРОБЛЕНИХ ГРАФІКІВ
  3. СТАН ПІДГОТОВКИ ОБ’ЄКТІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД
  4. ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ПРОХОДЖЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2019-2020 РОКІВ
  5. ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ 2020-2021
  6. ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЄЮ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВЧАСНИХ РОЗРАХУНКІВ ЗА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ
  7. ЗАДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ COVID-19 КОРИСТУЙТЕСЬ ПУБЛІЧНИМИ ПОСЛУГАМИ ОНЛАЙН, – ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯД
  8. ПИТАННЯ ПОВОДЖЕННЯ З ТВЕРДИМИ ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ ОБГОВОРЕНО В РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ
  9. У СІЧНІ ТА ЛЮТОМУ НАСЕЛЕННЯ МАЄ ОТРИМАТИ ЗНИЖЕНУ ВАРТІСТЬ ПЛАТІЖОК ТАК САМО, ЯК І В ГРУДНІ
  10. ЖИТЕЛІ КОЖНОГО МІСТА ЧИ РАЙОНУ СУМЩИНИ МАЮТЬ ЗНАТИ, НА СКІЛЬКИ ЗМІНИЛИСЯ ТАРИФИ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ГАРЯЧОЇ ВОДИ У ЗВ’ЯЗКУ ЗІ ЗНИЖЕННЯМ ЦІНИ НА ГАЗ