Веб-сторінки ліквідованих РДА

ГРОМАДСЬКА РАДА ПРИ РОМЕНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ПІДБИЛА ПІДСУМКИ СВОЄЇ РОБОТИ

Громадська рада, як консультативно-дорадчий орган, утворена для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики. Взаємодія районної влади з громадською радою – запорука успішного розвитку громадянського суспільства

На цьому наголосив під час підсумкового засідання голова громадської ради при Роменській районній державній адміністрації Микола СТРИЖКО.

За його словами, в поточному році члени громадської ради виявили зацікавленість до основних напрацювань влади Роменського району та завдань, над якими працюють посадовці. Громадська рада налагодила плідну комунікацію з районною державною адміністрацією, завдяки якій мала можливість впливати на рішення виконавчої влади, вносити свої пропозиції, а органи влади відчували вимоги й потреби громадянського суспільства. Представники громадської ради брали активну участь в урочистих заходах, приурочених державним святам, пам’ятним датам та скорботним дням в Україні, зустрічах з громадськістю з питань, що мають важливе суспільне значення і стосуються конституційних прав, свобод, інтересів і обов’язків громадян.

Начальник відділу агропромислового розвитку Роменської районної державної адміністрації Микола СЕМКО доповів членам громадської ради про виконання програми соціально-економічного розвитку Роменського району за 2019 рік, начальник фінансового управління Роменської районної державної адміністрації Марина АНІСІМОВА – про виконання бюджету району за 2019 рік.

Живу дискусію викликало обговорення пропозицій до Плану заходів щодо запобігання та протидії корупції в Роменській районній державній адміністрації на 2020 рік, по якому доповіла головний спеціаліст (з питань запобігання та виявлення корупції) апарату Роменської районної державної адміністрації Валентина НАЗАРЕНКО.

Підсумовуючи засідання, голова громадської ради при Роменській районній державній адміністрації Микола Стрижко підбив підсумки роботи громадської ради за рік та обговорив пропозиції до орієнтовного плану проведення Роменською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2020 році.

«Сьогодні громадськість має вагоме слово у вирішенні актуальних питань життєдіяльності Роменщини. Громадська рада і надалі готова брати участь у втіленні в життя усіх планів, що призведуть до покращення соціально-економічних показників нашого району», – зазначив Микола Стрижко.