Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВИЗНАЧЕНО НАПРЯМКИ ПОДАЛЬШОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

Під час чергового засідання громадської ради при Роменській районній державній адміністрації затверджено план її роботи на 2020 рік

«Взаємодія районної влади з громадськістю – запорука вирішення нагальних питань Роменського району та успішного розвитку громадянського суспільства», – зазначив голова громадської ради Микола СТРИЖКО.

Громадською радою проаналізовано виконання районної цільової програми «Соціальна підтримка осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших малозахищених верств населення на 2019 рік». Про це інформував начальник управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації Олександр ДАЦЕНКО.

Говорили також про стан фінансової підтримки аграрними формуваннями соціальної сфери Роменського району за 2019 рік.

«У Роменському районі в користуванні всіх категорій сільськогосподарських господарств знаходиться 114950 га ріллі, – зазначила начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та захисту довкілля Роменської районної державної адміністрації Олена ГРЕБЕНЮК. – Згідно оперативних даних станом на 01.01.2020 обсяги фінансової підтримки аграрними формуваннями соціальної сфери села склали 5,5 млн. грн. Рівень залучення фінансової підтримки у розрахунку на 1 га ріллі, яка знаходиться в користуванні, в середньому по району становить 62,41 грн».

Під час засідання громадською радою опрацьовано питання про стан транспортного забезпечення населених пунктів Роменського району.

Станом на 1 січня 2020 року мережа приміських автобусних маршрутів, що не виходять за межі території Роменського району налічує 23 маршрути, які обслуговуються 12 приватними особами-підприємцями та комунальним підприємством «Архітектурно-планувальне підприємство» Роменської районної ради Сумської області.

Графіки руху на 100 % виконані на автобусних маршрутах: Ромни-Лісківщина, Косарівщина-Ромни, Коновали-Ромни (комунальне підприємство «Архітектурно-планувальне підприємство» Роменської районної ради Сумської області), Ромни-Біловоди, Ромни-Глинськ (ФОП Лавірко), Ромни-Хоминці, Ромни-Новопетрівка (ФОП Ткаченко), Ромни-Пустовійтівка (ФОП Хоміч), Ромни-Вовківці (ФОП Вінніченко).

«З метою оперативного реагування на проблеми, що виникають у сфері пасажирських перевезень, щомісячно проводиться аналіз стану пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Роменського району», – запевнила головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Роменської районної державної адміністрації Людмила РАДЧЕНКО.